Camera Awesome

Camera Awesome

Dodano 29.02.2012

Camera Awesome to jedna z ciekawszych aplikacji do obsługi aparatu i nakładania dodatkowych efektów na zdjęcia. Na rynku pojawiła się dosłownie kilka dni temu a już zdobyła uznanie wielu osób, głównie ze względu na jakość wykonania samej aplikacji.

Screeny sugerują, że jest naprawdę dopracowana. Posiada wiele filtrów, ale także unikalne funkcje, których nie mają nawet zaawansowane aparaty cyfrowe. Przykładem może być ustawienie ostrości w jednym obszarze fotografowanego obiektu, natomiast nastawienie ekspozycji w zupełnie innym miejscu.

Część z ciekawych możliwości Camera Awesome przedstawia poniższe video:

Aplikacja jest dostępna z iTunes za darmo!

Więcej informacji o Camera Awesome na oficjalnej stronie

 • http://www.pawelratajczak.pl Paweł Ratajczak

  Wszystko fajnie tylko to in-app purchases? Recenzowałem wczoraj ten program i napomknąłem tylko o płatnosciach a w sumie mało w niej rzeczy za darmo.

  • http://thesetup.pl/ 6GhosT9

   Zawsze to jakiś model – albo płacimy za aplikację raz “a dobrze”, albo in-app purchases. Druga opcja tak naprawdę daje chyba większe możliwości (bo zawsze można dodać kolejne pozycje do zakupu… ;))

   • http://www.pawelratajczak.pl Paweł Ratajczak

    Do tego modelu już się przyzwyczaiłem. W tym wypadku kupujemy dodatkowe filtry, efekty etc. Zresztą jak zawsze w przypadku aplikacji fotograficznych. Sztandarowym przykładem jest Hipstamatic. Innym sposobem na “wyłudzenie” pieniędzy jest usuwanie reklam.

    • http://thesetup.pl/ 6GhosT9

     Czyhają na nas na każdym kroku… ;)