Grzegorz Lubawski

Grzegorz Lubawski

bloger, recenzent

Dodano 11.06.2012. Profesja:

Kim jesteś i czym się zajmujesz?

Jestem Grzegorz Lubawski w internecie jako grzegorzlub fan nowych technologii, kocham Apple, lubię dobre piwo i tanie whisky ewentualnie coś mocniejszego ;) Piszę dla upstertv oraz na swoim tumblerowym blogu.

Jakiego sprzętu używasz?

Jak na miłośnika firmy Apple przystało posiadam już wycofanego ze sprzedaży Macbooka unibody 13”. Prawdziwy relikt, który nadal dzielnie mi służy do oglądania seriali i słuchania muzyki w domowych pieleszach. Częściej używam białego iPada który zastąpił mi Macbooka, do serfowania po sieci, czytania ect. W mojej kieszeni na co dzień gości czarny iPhone 4 wersja 16GB sprawdza się świetnie jako smartfon. Do słuchania muzyki jadąc komunikacją miejską lub spacerując mam iPoda trzeciej generacji koloru srebrnego wersja 8gb.

Jakiego software’u używasz?

Piszę w Pages, Tweetuje przez Osfoore (na Macbooku), Tweetbota (na iPhonie i iPadzie), za pocztę odpowiedzialny jest Sparrow a Chrome świetnie radzi sobie z surfowaniem po internecie.

Z jakich aplikacji na smartphonie korzystasz?

Wszystkie applowskie aplikacje, masa społecznościówek (Instagram, Facebook, Tweetbot itd.), aplikacje fotograficzne (Hipstamatic, CrossProcess, VSCO Cam) oraz wiele innych mniej ważnych.

Jak wyglądałby Twój wymarzony zestaw?

Zdecydowanie Macbook Air 11” oraz iMac 27”, biały iPhone 4S i głośniki Monster Beats By Dr. Dre jako dobre nagłośnienie. W garażu mógłby stać Maybach albo jakiś lowrider z teledysku Dr. Dre. Aparat też by się przydał więc Nikon D4 byłby idealny.

Podobni ludzie

Paweł Orzech Maciej Gajewski