Carrion

Grzesiek “Kulavik” Kowalczyk

drze japę w Carrion, pracuje w reklamie i PR

Dodano 08.03.2012. Profesja:

Kim jesteś i czym się zajmujesz?

Jestem Kulavik. Zajmuję się darciem japy w Carrion i okazjonalnie reklamą i PR. Hmmmm albo odwrotnie? Od 8 do 16 w dni robocze prowadzę zaciętą walkę z wszelkiej maści złem – czyli klientami, którzy zawsze znają się lepiej. Gdzieś po trzeciej kawie zazwyczaj mam to w wszystko w tym miejscu, którym zacząłem to zdanie. I tak cały czas.

Jakiego sprzętu używasz?

Nie potrzebuję super wypasionych gratów to tego co robię. Zasadniczo mam nienormowany czas pracy i zajmuję się piciem ale już jak trzeba… W biurze obsługuję magicznego Dell`a Optiplex GX620 i najnudniejszego 15 calowego laptopa HP na świecie. Jego wnętrze jest tak żenujące, że nawet żal o nim pisać. Ma natomiast jedną fantastyczną zaletę. Ubuntu wstaje na nim w max 51 sekund co powoduje, że mimo wszystko to wygodna i lekka a co za tym idzie – bardzo mobilna zabawka.

Do rzeczy bardziej wymagających mam jeszcze PC oparty o Intel Core2 Duo E7600 3,06GHz BOX co w połączeniu z nie najgłupszą grafiką i dwoma 19 calowymi monitorami pozwala na jako taką zabawę.

Jest jeszcze HP Pavilion dv7 – to chyba jeden z lepszych zakupów. Idealnie nadaje się do nagrywania tzw. rzeczy demo. Nie najlżejszy ale 17 calowa matryca to wynagradza.

Smartphone to HTC HD2 z Androidem i Nokia E72 służąca do rzeczy typu: Halo? Mama? Słabo Cię słyszę… Halo? Halo!?

Jakiego software’u używasz?

To czego mi trzeba to Windows 7, Windows XP, Ubuntu, Android 2.3.7 i jakiś tam Symbian. Na tym w przeróżnej konfiguracji używam od Chromium po Samplitude… Jest tego cała masa więc ciężko mi się do tego wszystkiego odnieść. A z resztą połowa i tak nie wiem do czego służy… hehehe

Z jakich aplikacji na smartphonie korzystasz?

ThinkFree, Mobile Notes, Gadu-Gadu, Nawigacja Google i oczywiście AlcoDroid hehe

Jak wyglądałby Twój wymarzony zestaw?

DELL Alienware M18x – takie widziałem i chętnie przytulę. Do tego oczywiście jakieś HTC najlepiej może ONE X albo 7 Pro i jesteśmy szczęśliwi. Ale w sumie Nokia 3310 + Commodore C64 też by robiło robotę hehehe…

Podobni ludzie

Rafał Sobierajski Dominik Pokornowski