Norbert Cała

Norbert Cała

współwłaściciel, zastępca redaktora naczelnego iMagazine

Dodano 16.04.2012. Profesja:

Kim jesteś i czym się zajmujesz?

Norbert miło mi. Jestem Geekem lub może po prostu gadżeciażem. Prowadzę małą firmę zajmującą się doradztwem teleinformatycznym. Jestem współwłaścicielem i zastępcą redaktora naczelnego iMagazine.pl oraz prowadzę autorskiego bloga ipod.info.pl.

Jakiego sprzętu używasz?

Tylko Apple :) Ogólnie standard czyli MacBook Pro 13 cali, iPad trzeciej generacji w kolorze białym i w takim samym kolorze iPhone 4S. Nic ciekawego. Dużo ciekawsza jest moja kolekcja iPodów :) Posiadam wszystkie modele iPodów jakie ukazały się od początku produkcji. W tym np. wszystkie z serii Product RED oraz z serii U2. Brakuje mi niestety iPoda w wersji Harry Potter, jakby ktoś miał to niech się do mnie zgłosi – ozłocę.

Jakiego software’u używasz?

Pakiet iWork, pakiet MS Office w wersji Macowej, Maktura do wystawiania faktur, Osfoora do Twittowania, Evernote do notatek. Staram się aby wszystkie używane programy mogły się synchronizować z ich mobilnymi odpowiednikami.

Z jakich aplikacji na smartphonie korzystasz?

Tak jak w wersji Desktopowej z iWorka oraz z Evernote. Dochodzą też Tweetbot jako świetny klient Twittera, Instagram, GoodReader oraz całe mnóstwo mniejszych i rzadziej używanych programów.

Jak wyglądałby Twój wymarzony zestaw?

Hmm… Chciałbym mieć wszystkie iPody we wszystkich kolorach w jakich się pojawiły. Widziałem gdzieś w sieci taką kolekcję. Sporo tego wiec jestem spokojny o moje hobby do końca życia :) Chciałbym też iPhone’a który na baterii wytrzymywał by cały tydzień. Moja intensywność korzystania potrafi 4S wykończyć przed 18 :)

Podobni ludzie

Jerzy Łabuda Andrzej Puczyk Mateusz Żołyniak Wojtek Pietrusiewicz
  • Mediahome

    Ciekawe :)

  • Mój 4S też czasem pada przed końcem dnia. Przynajmniej nie tylko mi ;)