Patrycja Rudnicka

Patrycja Rudnicka

specjalista ds. sprzedaży, fotograf, bloger

Dodano 27.05.2012. Profesja:

Kim jesteś i czym się zajmujesz?

Patrycja Rudnicka, miło mi. Pracuję jako specjalista ds. sprzedaży w jednej z największych polskich firm branży IT. Po godzinach tłumaczę Twittera na język polski oraz niedługo zacznę również na niemiecki, fotografuję i bloguję. Poza tym jestem maniaczką nowych technologii i jak to czasami mówią koledzy z pracy “gadżeciarą”.

Jakiego sprzętu używasz?

W pracy – firmowy laptop z systemem Windows + monitor 22″. W domu 13-calowy MacBook Pro. Mam go zaledwie od kilku miesięcy i już zdążyłam się w nim zakochać (wcześniej używałam tylko sprzęt na Windowsie). Mobilnie zarówno w domu jak i gdy tylko przekraczam próg i gdzieś wychodzę nie rozstaję się nawet na sekundę z białym iPhone 4s i Blackberry Torch 9810 – chociaż Blackberry ostatnio przeżywa ciężkie dni, większość czasu spędza na stoliku nocnym zamiast w mojej dłoni i torebce.

Jakiego software’u używasz?

W firmie poza Outlookiem, Wordem i Excelem pracuję z autorskimi programami naszej firmy. Prywatnie na MacBooku przydaje się przede wszystkim natywna aplikacja do e-mail, przeglądarka Google Chrome, TweetDeck (namiętnie Tweetuję – @iPatrycjaR), trochę rzadziej Photoshop, iMovie, iPhoto oraz do muzyki i synchronizacji smartfona iTunes

Z jakich aplikacji na smartphonie korzystasz?

Na terminalu Blackberry głównie korzystam z tego do czego Blackberry zostało stworzone czyli e-mail, www i BBM oraz z aplikacji Twitter, Endomondo, Facebook, InstaPhoto. W przypadku iPhone sprawa jest trochę bardziej skomplikowana. Może wymienię tylko te najważniejsze, bez których obejść się nie mogę: aplikacja mail, przeglądarka Safari, Tweetbot, Instagram, Awesome Note, iPhoto, Endomondo, Facebook oraz… wszystkie 3 części Angry Birds.

Jak wyglądałby Twój wymarzony zestaw?

Ideałem byłby smartfon, który byłby połączeniem iPhone i Blackberry i wyglądałby jak telefon Tony’ego Starka (Iron Man) oraz MacBook Air 13″ z silną grafiką 2GB i dyskiem SSD 640GB. Niestety ani jedno, ani drugie jeszcze nie istnieje, więc to co obecnie posiadam zostało tak dobrane, by tworzyć prawie idealny zestaw.

Podobni ludzie

Paweł Orzech Maciej Gajewski