Paweł Orzech

Paweł Orzech

lider sukcesu, sławny bloger, project manager

Dodano 02.05.2013. Profesja:

Kim jesteś i czym się zajmujesz?

Jestem Paweł i robię dużo fajnych rzeczy. Przede wszystkim staram się wymyślać fajne mobile’owe rozwiązania dla LoveMobile. Tutaj szkic, tam userflow. Projektuję, projektuję i jeszcze raz przeglądam reddita. Do tego po godzinach udzielam rad młodym blogerom na dajciepromki.pl, sprzedaję się (ps. polecam telefony Lumia) i żyję jak król.

Jakiego sprzętu używasz?

Główną dzieciną jest MacBook z 2009 roku plastikowy w którym zwiększyłem odrobinę RAM (do 6GB). Na szczęście soon – czekam na WWDC i potem 13 retinka wpada do rączek. Do tego Nexus 7, iPhone 4 jako daily-driver, Lumia 920 jako dodatkowe urządzenie i zwykle-coś-jeszcze-do-testu. Czymś do testu akurat teraz jest Samsung Galaxy S3.

Jakiego software’u używasz?

Mail, Chrome, Twitter, Spotify, Reeder i kalendarz. Niewiele się u mnie zmienia w tej kwestii. Dodatkowo w pracy mindnode do userflow, skitch do mockupów i zaznaczania błędów, timing do trackowania czasu pracy, proto.io do robienia klikalnych mockupów.

Z jakich aplikacji na smartphonie korzystasz?

Fejsbuk, Twitter, Spotify, Instagram, Camera+, przypomnienia, kalendarz i Chrome. Po sylwestrze zrobiłem porządki w telefonie i wyrzuciłem ponad 200 aplikacji i na szczęście tak już zostało.

Jak wyglądałby Twój wymarzony zestaw?

Retinka 13 z GPU (not gonna happen, a szkoda), iPhone 5 (soon). W sumie… Gdyby Instagram pojawił się na Windowsa, to ten iPhone 5 nie jest mi już potrzebny. :)

Podobni ludzie

Maciej Gajewski Jarosław Morawski