Piotr Malinowski

Gracz, grafik w Asae, a po godzinach jeden z kreatywnych w sixboxes.

Dodano 12.08.2013. Profesja:

Kim jesteś i czym się zajmujesz?

Jestem grafikiem, który specjalizuje się w web designie. Na tą chwilę pracuję w Asae na etacie oraz po godzinach realizuję projekty w sixboxes którego jestem współtwórcą. Co do tego jak trafiłem na grafikę komputerową, to akurat śmieszna historia bo nie wiem czy ktoś pamięta jeszcze takie śmieszne userbary nie wiem, kiedy to dokładnie było, ale wiem, że chciałem też takie robić i uczyłem się jak. Potem poleciało dalej.

Jakiego sprzętu używasz?

Na ta chwilę PC’ta którego składałem sam, Galaxy Nexusa i jako dodatek uzupełniający Sony Xperia Z tablet. Czasami korzystam z laptopa @mrsgasky, kiedy jesteśmy gdzieś, a nagle jakiś klient podsyła poprawki, które mają zostać wykonane asap.

Jakiego software’u używasz?

Windowsa. Wiem to dziwne, jestem grafikiem który pracuje na windowsie, ale niestety moje umiłowanie do gierek nie pozwala mi przejść w pełni na OSX, a w wirtualki nigdy bawić mi się nie chciało. Mojego Maca, którego kiedyś miałem, niestety zalałem kawą, która nie była ze Starbucksa. Do tego używam Adobe CC, Skype’a, Metroirca, Metrotwita i Mailbirda.

Z jakich aplikacji na smartphonie korzystasz?

Moje daily appki na telefonie to Instagram, Facebook, Foursquare, Pocket, gReader po feedzie z feedly (nie lubię mobilnego feedly), Trello i Spotify.

Jak wyglądałby Twój wymarzony zestaw?

Hmm, chyba perfekcyjnym zestawem dla mnie byłby 15 calowy MacBook Pro, do tego dodatkowy monitor w postaci Della Ultrasharp u2711 i tablet od Wacoma cintiq13hd lub intous5. :)

Podobni ludzie

Joanna Kadyszewska Kasia Mrozek