Joanna Kadyszewska

Joanna Kadyszewska

człowiek orkiestra spod znaku internetowego IT

Dodano 22.05.2012. Profesja:

Kim jesteś i czym się zajmujesz?

Nieoficjalnie robię za człowieka orkiestrę spod znaku internetowego IT. Stanowiskowo przewinęłam się przez programistę, grafika, kierownika zespołu IT, kończąc na digital project managerze… Ale to wszystko to tylko literki. Zawodowo moją pasją jest web, z kolei po godzinach leniwie dryfuję na obrzeżach sztuki współczesnej i udzielam się w wolontariacie.

Jakiego sprzętu używasz?

W domu dzielnie walczę z projektami na laptopie HP Pavilion DV6. W pełni multimedialny udźwignie zarówno zasobożerne rendery jak i nowości na rynku gier. Z racji mojej słabości do Androida uzupełnieniem jest Samsung Galaxy II. Niezbędny do notatek biznesowych, zarządzania projektami i czytania w wannie.

Jakiego software’u używasz?

Pakiet Adobe z obowiązkowym Photoshopem i Flashem. Eclipse i Xampp na drugiej linii. Do tego ogrom aplikacji webowych.

Z jakich aplikacji na smartphonie korzystasz?

Obowiązkowo: Google Maps, Sleep as Android, Cash Droid, Adobe Reader, Project Schedule, aplikacja bankowa i… domyślna aplikacja notująca. Czasami Skype, Paypal czy Instagram. Oczywiście ~90% czasu spędzam na przeglądarce internetowej.

Jak wyglądałby Twój wymarzony zestaw?

Na razie jestem w zupełności zadowolona z obecnego stanu posiadania. Za to miłoby było zobaczyć Kinecta w profesjonalnej wersji na PC.

Podobni ludzie

Paweł Orzech Tobiasz Magadzia Andrzej Puczyk