Czym jest Google Grafika w SEO?

Wyszukiwarka Google jest podstawową wyszukiwarką internetową na świecie. Jest to również najczęściej używana wyszukiwarka na świecie. Kiedy użytkownicy wpisują zapytanie, oczekują, że otrzymają z powrotem listę wiarygodnych i istotnych wyników, najlepiej przy niewielkim lub zerowym wysiłku z ich strony. Google rozumie to i stworzył algorytmy, które pomagają mu zidentyfikować, które strony są godne zaufania i autorytatywne.

Aby robić to skutecznie, Google przypisuje każdej stronie „Page Rank” w oparciu o kilka czynników. Jednym z tych czynników jest obecność Obrazów Google (zwanych również „Grafiką Google”). Jeśli Twoje obrazy mają wysoką rozdzielczość, a Twoja witryna nie jest zablokowana przez robots.txt (inny sygnał, którego szuka Google), prawdopodobnie zobaczysz wzrost Page Rank za posiadanie dobrej grafiki Google.

Czym jest Google Graphic?

Google Grafika to wizualna reprezentacja czegoś. Pod względem SEO są to obrazy, które są powiązane z Twoją stroną lub witryną i które pojawiają się w wynikach wyszukiwarki. Kiedy ludzie używają wyszukiwarki, takiej jak Google, szukają informacji. Im więcej informacji wyszukiwarka ma o stronie, tym lepiej może służyć ludziom, którzy szukają tych informacji. Informacje te pochodzą z dwóch źródeł: z samej witryny oraz z zewnętrznych witryn, które zawierają odnośniki do witryny. Obrazy Google są używane do zapewnienia ludziom wizualnej reprezentacji tego, czym jest Twoja witryna. Więcej o Google grafika, znajdziesz na https://sempai.pl/blog/jak-pozyskiwac-wiecej-uzytkownikow-z-google-grafika/.

Grafiki Google w SEO

Grafika Google w SEO to obrazy, które są powiązane z Twoją witryną i które pokazują się w wynikach wyszukiwarki. Najczęstszym typem grafiki Google jest logo, które linkuje z powrotem do Twojej strony internetowej. Grafika Google jest ważnym elementem optymalizacji Twojej strony internetowej. Pojawia się w wynikach wyszukiwania, mediach społecznościowych i innych miejscach, w których ludzie mogą szukać Twoich produktów lub usług. Posiadanie wysokiej jakości obrazu Google może pomóc Twojej witrynie pokazać się na szczycie tych list i zwiększyć ruch.